وب سايت علي اميني وب سايت علي اميني .

وب سايت علي اميني

سقف سبك و عايق گروه خانه ايراني

سقف عايق را فراموش كرده ام سقف شيشه اي، ما نياز سقف سبك به تعمير پنجره هاي شكسته اول سقف شيشه اي استعاره منسوخ شده است. در عوض ما بايد در اثر تجمعي از مسائل كوچكتر كه زنان رسيدن به بالا متوقف تمركز است سقف شيشه اي يك ايده منسوخ شده؟ مشاغل زنان به عقب نگه داشته شده زيرا كمي تلاش شده است تا رفع 'پنجره شكسته "در طول مسير حرفه اي خود را. عكس: ژان مارتين راه حل استعداد معمار در آخرين در روز سه شنبه 26 مه سقف سبك تغيير يافتهاست

ويژگي هاي سقف سبك خانه ايراني

سقف سبك ارزان مانع سقف عايق (و نهان) كه مانع پيشرفت زنان تا از نردبان شركت: سقف شيشه اي يك استعاره هاي معمول مورد استفاده در بحث تنوع جنسيتي است. اما ما در مورد اين مسئله اشتباه تمركز به طور كامل؟ من معتقدم كه اين ايده از يك مانع سقف عايق تنها - يا سقف شيشه اي - مسدود كردن پيشرفت زن قديمي و نادرست است. سقف شيشه اي مدت جريان اصلي در رفت و هنگامي كه جهان كار بسيار متفاوت بود. سقف سبك ارزان فرصتهاي شغلي عمودي بودند و كاركنان اغلب در همان شركت طيف حرفه خود در آنجا ماند. سپس، گفتگو در مورد پيشرفت زنان به اتاق جلسات سقف سبك عنوان مجموعه اي از پله در نردبان شركت با بسياري از زنان در حال پيشرفت است اما هرگز آن را به بالا ديده مي شدند. در آن زمان، مارگارت تاچر ممكن است نخست وزير بريتانيا بوده است، اما زنان از بسياري از مشاغل سطح بالا وجود نداشت. اين به نظر مي رسد كه اگر يك سقف بود آنها را حفظ كرد.

امروز، محيط كار تغيير كرده است و بنابراين چالش تنوع جنسيتي. واقعيت امروز اين است كه ساييدگي در شكوفايي استعداد زنان يك فرايند تدريجي است، آن را شبه اتفاق نمي افتد و يا زماني كه زنان رسيدن به يك سطح خاص. تحقيقات نشان مي دهد كه زنان براي بيش از نيمي (51٪) از نيروي كار غير مديريت حساب. اين را به 40٪ براي موقعيت هاي مدير اول و در سطح مياني، 32٪ در سطح سر دپارتمان و تنها 21٪ مي رود زماني كه شما در رسيدن به سطح بالا اجرايي. در بسياري از موارد، زنان به دليل يك سقف شيشه اي اما به دليل اثر تجمعي از ميكرو مسائلي كه زنان پس از روز كه كند مي كند سفر خود، و يا متوقف مي شود آنها را به بالا گرفتن روز مواجه برگزار نمي شود.

سقف عايق يا سقف سبك استفاده كنيم ؟

روشن است كه تركيب جنسيتي است كه نسبتا حتي براي مشاغل غير تخصصي سقف سبك اما پس از آن كسب و كار شروع آرامي از دست دادن استعداد زن آنها به عنوان پيشرفت. اين يك روند طولاني مدت، نه يك مورد از خروج دسته جمعي و يا حتي يك مانع در يك نقطه خاص كه در آن استعداد زن متوقف شده است. يكي از نمونه هاي رايج مسئله پرسنل نامزدي را در تكاليف است. آگاهانه يا، بسياري از مديران فرضيات در مورد در دسترس بودن زنان براي نقش طولاني كشش، گفت: به خود: "با توجه بر روي اين پروژه در معرض خطر، فرصت هاي گين بالا براي سرعت بخشيدن به كار سوزي مي تواند باشد، اما آن را نيز در سفر نياز دارد. مشاهده به عنوان او به تازگي فرزند دوم خود را به حال، او احتمالا ترجيح مي دهند به ماندن با اين كار و دفتر او مي داند. "اغلب، نامزد زن ممكن است اين فرصت را به مي گويند آري يا نه به انتساب داده مي شود.

و يا روش معمول از شركت داشتن يك، دور تبليغات سالانه. زنان به مراتب بيشتر احتمال به دست در اين فرصت اگر آنها اتفاق مي افتد به مادر شود در زمان دوره ارتقاء ترك و يا ادغام پس از بازگشت از مرخصي. همه از اين فرصت ها از دست رفته مي توانيد تركيب را به يك حرفه اي در بسياري از شركت ها بسيار كمتر قانع كننده براي زنان است. بسياري از زنان از فرهنگ سازماني و شيوه هاي كه در راه آنها كار در پتانسيل كامل خود را و يا در راه آنها مي خواهم ايستاده خسته شده اند.

شماري از زنان در حال انتخاب به انتخاب كردن - ترك سازمان نيست چرا كه آنها به يك سقف سبك اما از آنجا كه پيدا كردن وعده يك حرفه اي موفق شده است چند بار شكسته شده است. بايد جاي تعجب نيست كه رهبران زن هستند داراي سريع ترين رشد از كارآفرينان براي خود باشد. بنابراين، جايي كه ما از سقف عايق اينجا بروم؟ متضاد هر چند ممكن است در ابتدا صدا، كارشناسان پيشگيري از جرم ممكن است پاسخ است.

نتيجه گيري

يك نظريه معمولا به عنوان "پنجره هاي شكسته" رويكرد شناخته شده وجود دارد. اين ادعا مي كند كه اعمال كوچك از جرم و جنايت (آشغال ريختن، نقاشي هاي ديواري، پنجره هاي شكسته) تشديد به جنايات جدي تر اگر صحبت نكردن است. ترجمه اين به دنياي كسب و كار، اقدامات پيشگيرانه براي حل مسائل نسبتا جزئي روز به روز در حال حاضر بايد انجام شود. كارفرما هوشمند قرار مي دهد تمركز بر درك و درگير شدن كاركنان زن فقط به عنوان سقف عايق آنها شروع به در نظر گرفتن حرفه خود. اين به اين معني درگير شدن در بحث مناسب با كاركنان زن در مورد آرمان هاي حرفه اي در اوايل، اطمينان از مدل هاي زن در اين شركت وجود دارد و انعطاف پذير كار هنجار نه استثناء. سازمان هاي پيشرو متوجه است كه بهبود نمايندگي از رهبران زن به موفقيت كسب و كار بسيار مهم است. بينش CEB نشان مي دهد كه شركت هاي با نمايندگان زن قوي در سطوح مديريت ارشد بهتر از كساني كه بدون. علاوه بر اين، تخته جنسيتي متنوع داراي اثر مثبت بر عملكرد، از جمله بازگشت بالاتر در حقوق صاحبان سهام و رشد بازار سهام قوي تر.

اما جاده به آن منافع كسب و كار خواهد بود يك مدت طولاني اگر ما فقط در سقف سقف سبك شيشه اي تمركز مي كنند. در ابتدا ما نياز به تعمير پنجره هاي شكسته مبتلا پيشرفت حرفه اي سقف عايق كاركنان زن. به محض اين كه انجام مي شود، ما سقف را بسيار آسان تر به كرك را پيدا خواهد كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۵۳:۲۶ توسط:علي اميني موضوع: